Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black
    Sony
    Su mokesčiais
    Prekė detaliau
    KD55X85LB.CEI
    5 Prekės
    Charakteristikos
    Colour of product
    Black
    Warranty
    24 month(s)
    Producer product name
    KD55X85L
    Net weight
    20.32 kg
    Gross weight
    24.00 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.18 m
    Tare weight (kg)
    3.68 kg
    Gross depth (mm)
    160.00 mm
    Gross width (mm)
    1348.00 mm
    Gross height (mm)
    842.00 mm
    WEE classification
    CL109:2:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    2946.40 g
    Embeeded battery
    Yes
    TI weight (kg)
    0.02 kg
    Plastic (No PET)
    736.60 g
    Composition of battery
    CL127:KT:2016-12-09
    Classification of battery
    CL126:NE:2016-12-09
    Type of battery
    Battery
    Producer product family
    TV
    Palette Qty
    5 pc(s)
    Wi-Fi
    Operating system installed
    Android
    Display diagonal
    55" (139cm)
    Display
    3840 x 2160
    HD type
    4K UHD
    VESA mounting
    VESA mounting interfaces
    300 x 300 mm
    Energy efficiency class
    F
    Dimensions (W x D x H) with stand
    122.8 x 33.6 x 78.4 mm