SAMSUNG TV LED 50in UE50U8092FUXXH
    Samsung
    Su mokesčiais
    • 4K UHD resolution brings images to life
    • Adaptive Sound and Object Tracking Sound Lite for immersive audio
    • Multiple HDMI and USB ports for extensive connectivity options
    • Smart TV capabilities with access to streaming services
    • Supports HDR formats for enhanced picture quality
    Prekė detaliau
    UE50U8092FUXXH
    100 Prekės
    Charakteristikos
    Colour
    Black
    Weight
    8.3 kg
    Product type
    LED-backlit LCD TV - Crystal UHD - Smart TV
    Resolution
    3840 x 2160
    Voltage
    AC 220-240 V (50/60 Hz)
    Platform
    Tizen OS
    PRODUCT DESCRIPTION
    Samsung UE50U8092FU U8092F Series - 50" LED-backlit LCD TV - Crystal UHD - 4K
    CONNECTIVITY
    Wi-Fi, LAN, Bluetooth
    TV TUNER
    1x analogue, 1x digital
    Included Accessories
    Samsung TM2240A remote control
    Manufacturer Warranty
    2-year warranty
    Energy Class
    Class G
    Energy Consumption per Year
    96 kWh
    Dimensions (WxDxH) - without stand
    111.08 cm x 7.64 cm x 64.38 cm
    Diagonal Class
    50"
    Frame Rate & Enhancement Technology
    50 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), Motion Xcelerator