Sony | TV | KD65X85L | 65" (164cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black
Su mokesčiais
Prekė detaliau
Charakteristikos
- Colour of product
- Black
- Warranty
- 24 month(s)
- Producer product name
- KD65X85L
- Net weight
- 24.434 kg
- Gross weight
- 29.52 kg
- WEEE tax
- Yes
- Packing quantity
- 1.00 pc(s)
- Volume (m3)
- 0.26 m
- Tare weight (kg)
- 5.09 kg
- Gross depth (mm)
- 167.00 mm
- Gross width (mm)
- 1574.00 mm
- Gross height (mm)
- 1004.00 mm
- WEE classification
- CL109:2:2017-04-01
- Paper/Pasteboard
- 3481 g
- Embeeded battery
- Yes
- TI weight (kg)
- 0.02 kg
- Plastic (No PET)
- 1604.83 g
- Composition of battery
- CL127:KT:2016-12-09
- Classification of battery
- CL126:NE:2016-12-09
- Type of battery
- Battery
- Producer product family
- TV
- Palette Qty
- 7 pc(s)
- Wi-Fi
- Operating system installed
- Android
- Display diagonal
- 65" (164cm)
- Display
- 3840 x 2160
- Backlight type
- Direct (Full Array LED)
- HD type
- 4K UHD
- VESA mounting
- VESA mounting interfaces
- 300 x 300 mm
- Energy efficiency class
- F
- Dimensions (W x D x H) with stand
- 144.7 x 33.6 x 90.7 mm