Lanberg | Keystone Module RJ45 to LSA CAT.5E, UTP 180 | KSU5-1000
    LANBERG
    Tax included
    Quantity
    Product Details
    LANBERG
    KSU5-1000
    5 Items
    Data sheet
    Warranty
    24 month(s)
    Producer product name
    KSU5-1000
    Net weight
    0.01 kg
    Gross weight
    0.01 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.0003 m
    Tare weight (kg)
    0.00 kg
    Gross depth (mm)
    150 mm
    Gross width (mm)
    100 mm
    Gross height (mm)
    20 mm