Asus | ROG DC Adapter (A23-330P1A) | 330 W
    ASUS
    Tax included
    Quantity
    Product Details
    90XB08XN-MPW010
    5 Items
    Data sheet
    Warranty
    24 month(s)
    Producer product name
    ROG DC Adapter (A23-330P1A)
    Net weight
    0.80 kg
    Gross weight
    0.90 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.00 m
    Tare weight (kg)
    0.10 kg
    Gross depth (mm)
    180.00 mm
    Gross width (mm)
    82.00 mm
    Gross height (mm)
    31.00 mm
    WEE classification
    CL109:5:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    90.00 g
    Embeeded battery
    No
    Plastic (No PET)
    10.00 g
    Palette Qty
    1111 pc(s)
    Output power
    330 W
    Producer
    Asus
    Quick Compare
    Product
    Digitus 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz Digitus 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz Gigabyte 330W | AC Adapter Gigabyte 330W | AC Adapter Dell DIGITUS USB Type-C-USB Type-C AOC 15m DIGITUS USB Type-C-USB Type-C AOC 15m
    Availability
    Price
    Description
    Digitus 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz Gigabyte 330W | AC Adapter Dell This active USB Type-C AOC AV Connection Cable is ideally suited for transferring uncompressed video and audio data with high bandwidth over longer distances. The hybrid construction, which uses copper and fiber optic cable, prevents electromagnetic interference. This ensures a loss-free transfer along the entire length of the cable with UHD resolution of up to 4K/60 Hz and bandwidths of up to 21.6 Gbps. The use of fiber optic cable keeps the diameter of this active cable very low and gives it a very tight bending radius and low weight. It is ideal for use in homes, meeting rooms, and conference rooms as well as within buildings - and these are just a few of the possible uses. Simply connect your notebook with a USB Type C output to a monitor with a USB Type C input. The simple Plug-and-Pl
    Type
    AC Adapter USB-C cable
    Warranty
    24 month(s) 24 month(s) 36 month(s)
    Producer product name
    4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz
    Net weight
    0.398 kg 0.30 kg 0.70 kg
    Gross weight
    0.548 kg 0.40 kg 0.91 kg
    WEEE tax
    Yes Yes Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s) 1.00 pc(s) 1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.00 m 0.00 m 0.00 m
    Tare weight (kg)
    0.15 kg 0.10 kg 0.21 kg
    Gross depth (mm)
    200.00 mm 50.00 mm 30.00 mm
    Gross width (mm)
    80 mm 50.00 mm 85.00 mm
    Gross height (mm)
    150 mm 100.00 mm 175.00 mm
    WEE classification
    CL109:6:2017-04-01 CL109:6:2017-04-01 CL109:5:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    130.00 g 90.00 g 180.00 g
    Embeeded battery
    No No No
    Colour
    Black
    Cable length
    15 m
    Other features
    Plastic (No PET)
    20.00 g 10.00 g 25.00 g
    Palette Qty
    2500 pc(s) 1105 pc(s)
    Features
    Active Optical Cable (AOC), 4K60Hz support, 1920 x 1080 at 120 Hz support, DP Alt mode support, HDR support, copper conductors, HDR10 support, Chroma subsampling (4:4:4), zinc-alloy housing, 21.6 Gbps data rate, 3D support, EDID support, minimum bend radi
    Input voltage
    100-240 V
    Output interface
    330W
    PRODUCT DESCRIPTION
    DIGITUS - USB-C cable - USB-C to USB-C - 15 m
    Compliant Standards
    DisplayPort 1.2
    Technology
    Hybrid copper/fibre optic
    Connector
    24 pin USB-C - male (input)
    Connector (Second End)
    24 pin USB-C - male (output)