KEYBOARD WRL TOUCH K400 PLUS/920-007145 LOGITECH
    Logitech
    Tax included
    USB|ENG|Radio Frequence 2,4 GHz|Wireless range 10 m|Included Accessories USB receiver; USB extender; 2 AA batteries (pre-installed); User documentation|Colour Black|Battery AA x2
    Quantity
      Last items in stock
    Product Details
    1 Item
    Data sheet
    Colour
    Black
    Wireless range
    10 m
    Garantija
    24
    BATTERY
    AA x2
    Category Code
    KEY
    Unit Box Height
    0.03
    Unit Box Length
    0.37
    Unit Box Width
    0.15
    Unit Net Weight
    0.38 kg
    Vendor Homepage
    www.logitech.com/en-roeu/product/wireless-touch-keyboard-k400-plus
    Included Accessories
    USB receiver USB extender 2 AA batteries (pre-installed) User documentation
    KB language
    ENG
    Dimensions
    139.9 mm x 354.3 mm x 23.5 mm
    Interface (USB)
    Yes
    Keyboard features
    Keyboard & Touchpad/Multimedia/Wireless
    Wireless connections (Radio Frequence)
    2,4 GHz
    Quick Compare
    Product
    Availability
    Price
    Description
    Colour of product
    Black Black Black
    Movement detection technology
    Mouse - Optical Mouse - Optical
    Movement resolution
    Mouse - 1000 DPI Mouse - 1000 DPI
    Buttons quantity
    Mouse buttons 3 Mouse buttons 3
    Type
    Mechanical Gaming Keyboard Keyboard and Mouse Set Keyboard and Mouse Set
    Warranty
    24 month(s) 36 month(s) 36 month(s)
    Producer product name
    Net weight
    0.69 kg 0.518 kg 0.513 kg
    Gross weight
    1.19 kg 0.818 kg 0.813 kg
    WEEE tax
    No Yes Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s) 10 pc(s) 10 pc(s)
    Gross depth master carton
    540 mm 540 mm
    Gross width master carton
    490 mm 490 mm
    Gross height master carton
    170 mm 165 mm
    Net weight master carton
    8.18 kg 8.13 kg
    Tare weight master carton
    0.765 kg 0.742 kg
    Volume (m3)
    0.00 m 0.003425625 m 0.003472875 m
    Tare weight (kg)
    0.50 kg 0.30 kg 0.30 kg
    Gross depth (mm)
    468.00 mm 525 mm 525 mm
    Gross width (mm)
    210.00 mm 145 mm 147 mm
    Gross height (mm)
    33.00 mm 45 mm 45 mm