IIYAMA DS1002D-B1 Dual table bracket (P)
    IIYAMA
    Su mokesčiais
    The iiyama DS1002D-B1 is a desk stand for two flat screens up to 30". The device allows you to save space on your desk reducing the number of stands to one only and the cable management system makes it easier to keep your workplace tidy. The easy to set-up stand offers broad adjustment capabilities, including tilt, swivel, height and rotation, so you can easily adjust the position of both screens to your preferences assuring comfortable and healthy body posture.
    • Adjustable arm design for personalized viewing angles
    • Supports dual monitors, enhancing multitasking capabilities
    • Integrated cable management for a tidy workspace
    • Compatible with a wide range of monitor sizes
    • Robust construction supports up to 10 kg
    Prekė detaliau
    DS1002D-B1
    5 Prekės
    Charakteristikos
    Colour
    Black
    Product type
    Stand (adjustable arm) - desktop stand
    PRODUCT DESCRIPTION
    Iiyama DS1002D-B1 stand - adjustable arm - for 2 monitors - black
    Manufacturer Warranty
    5-year warranty
    Designed For
    Recommended Use
    2 monitors
    Rotation
    90
    Tilt
    -85 to 15
    Pan
    180
    Recommended Display Size
    10"-30"
    VESA Mounting Interface
    100 x 100 mm, 75 x 75 mm
    Max Load Weight
    10 kg
    Lift
    14 cm
    Greitas palyginimas
    Prekė
    Prieinamumas
    Kaina
    Aprašymas
    Warranty
    24 month(s)
    Net weight
    0.98 kg
    Gross weight
    1.56 kg
    Packing quantity
    1 pc(s)
    Paper/Pasteboard
    464 g
    Colour
    Black Black Black
    Dimensions (WxDxH)
    88.7 cm x 51.6 cm x 134.5 cm 95 cm x 61.5 cm
    Plastic (No PET)
    116 g
    Weight
    14.63 kg
    Special features
    Min. distance to ceiling 76 mm Max. distance to ceiling 76 mm
    Product type
    Stand (V-base) - floor-standing Stand - desktop
    Material
    Aluminium, steel
    Package content
    Rubber pads
    Garantija
    60
    PRODUCT DESCRIPTION
    Category Code
    MAS
    Unit Box Height
    0.1
    Unit Box Length
    0.41
    Unit Box Width
    0.28
    Vendor Homepage
    Recommended Use
    LCD TV LCD display / keyboard / mouse
    Maximum weight (capacity)
    10 kg kg
    VESA mounting interface (100 mm x 100 mm)
    Yes
    VESA mounting interface (75 mm x 75 mm)
    Yes
    Adjustments
    Height
    Recommended Display Size
    49"-70"
    VESA Mounting Interface
    200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 300 x 200 mm, 300 x 300 mm