ASUS ROG Swift OLED PG27UCDM 26.5inch
    ASUS
    Tax included
    Quantity
    • Quantum Dot OLED technology delivers stunning images
    • 3840 x 2160 native resolution for sharp visuals
    • 0.03 ms response time ensures smooth gameplay
    • Multiple monitor features enhance user experience
    • KVM switch for controlling multiple devices effortlessly
    Product Details
    90LM0B30-B01971
    210 Items
    Data sheet
    Colour
    Black
    Weight
    7.62 kg
    Device type
    OLED monitor - 27"
    Features
    KVM Switch, USB 3.2 Gen 1 hub, Neo proximity sensor, USB PD 90 Watt
    Voltage
    AC 100-240 V (50/60 Hz)
    Response time
    0.03 ms (grey-to-grey)
    Aspect ratio
    16:9
    Pixel pitch
    0.15525 mm
    Contrast ratio
    PRODUCT DESCRIPTION
    ASUS ROG Swift OLED PG27UCDM - OLED monitor - 4K - 27" - HDR
    Native resolution
    4K 3840 x 2160 at 240 Hz