LG 34BA75QE-B.AEU 34inch
    LG
    LG 34BA75QE-B.AEU 34inch
    Tax included
    Quantity
    • 34-inch diagonal size for an immersive experience
    • 3440 x 1440 native resolution for stunning visuals
    • Built-in KVM switch and USB hub for convenient connectivity
    • Adjustable features for customized viewing comfort
    • HDR support enhances image quality with vibrant colors
    Product Details
    34BA75QE-B.AEU
    13 Items
    Data sheet
    Weight
    11 kg
    Device type
    LED-backlit LCD monitor - 34"
    Features
    KVM Switch, USB 3.0/USB-C hub, USB PD 90 Watt
    Voltage
    AC 100-240 V (50/60 Hz)
    Response time
    5 ms
    Panel type
    IPS
    Aspect ratio
    21:9
    Pixel pitch
    0.2325 mm
    PRODUCT DESCRIPTION
    LG UltraWide 34BA75QE-B - LED monitor - curved - 34" - HDR
    Native resolution
    WQHD 3440 x 1440 at 60 Hz
    Brightness
    300 cd/m
    Energy Class
    Class F
    Colour Support
    1.07 billion colours
    Input Connectors
    2xHDMI, DisplayPort, USB-C
    Display Position Adjustments
    Height, swivel, tilt
    Compliant Standards
    UL/cUL
    HDR Capable
    HDR10
    Environmental Standards
    TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified
    Colour Gamut
    99% sRGB (CIE 1931)