    Blaupunkt 86UGC5500S 86" (218 cm) 4K Ultra HD LED Google TV | Blaupunkt
    Tax included
    Quantity
    Product Details
    Blaupunkt
    86UGC5500S
    3 Items
    Data sheet
    Warranty
    24 month(s)
    Net weight
    28.00 kg
    Gross weight
    37.20 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    1.00 m
    Tare weight (kg)
    9.20 kg
    Gross depth (mm)
    441.00 mm
    Gross width (mm)
    1924.00 mm
    Gross height (mm)
    1184.00 mm
    WEE classification
    CL109:2:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    7360.00 g
    Embeeded battery
    No
    Plastic (No PET)
    1840.00 g
    Palette Qty
    3 pc(s)
    Producer
    Blaupunkt
    Quick Compare
    Product
    Sale!
    LG
    Sale!
    LG
    Availability
    Price
    Description
    LG LG Xiaomi TV S Pro Mini LED 65 2026 4K UHD (3840 x 2160) | Xiaomi
    Warranty
    24 month(s) 24 month(s) 24 month(s)
    Net weight
    33.00 kg 14.10 kg 18.30 kg
    Gross weight
    42.05 kg 20.00 kg 23.80 kg
    WEEE tax
    Yes Yes Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s) 1.00 pc(s) 1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.40 m 0.20 m 0.24 m
    Tare weight (kg)
    9.05 kg 5.90 kg 5.50 kg
    Gross depth (mm)
    196.00 mm 183.00 mm 1630.00 mm
    Gross width (mm)
    1816.00 mm 1356.00 mm 150.00 mm
    Gross height (mm)
    1111.00 mm 806.00 mm 985.00 mm