Lanberg HDMI V2.0 Cable 4K CU | CA-HDMI-20CU-0150-BK | HDMI to HDMI | 15 m
    LANBERG
    Tax included
    Quantity
    Product Details
    LANBERG
    CA-HDMI-20CU-0150-BK
    3 Items
    Data sheet
    Colour of product
    Black
    Type
    HDMI to HDMI
    Warranty
    24 month(s)
    Producer product name
    CA-HDMI-20CU-0150-BK
    Net weight
    0.96 kg
    Gross weight
    0.98 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.04 m
    Tare weight (kg)
    0.02 kg
    Gross depth (mm)
    385.00 mm
    Gross width (mm)
    385.00 mm
    Gross height (mm)
    285.00 mm
    WEE classification
    CL109:6:2017-04-01
    Embeeded battery
    No
    Cable length
    15 m
    Plastic (No PET)
    19.00 g
    Producer product family
    HDMI V2.0 Cable 4K CU
    Palette Qty
    300 pc(s)
    Producer
    Quick Compare
    Product
    Asus | Wireless Mouse | MD100 | Wireless | Bluetooth Asus | Wireless Mouse | MD100 | Wireless | Bluetooth AXAGON HMC-4G2 SuperSpeed USB-C 10 Gbps SPEEDSTER 4 hub Logilink | USB 2.0 Hub-10 port whit power adapter Logilink | USB 2.0 Hub-10 port whit power adapter TP-LINK USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter 2 in 1 USB Adapter UE330 TP-LINK USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter 2 in 1 USB Adapter UE330
    Availability
    Price
    Description
    Asus | Wireless Mouse | MD100 | Wireless | Bluetooth AXAGON HMC-4G2 SuperSpeed USB-C 10 Gbps SPEEDSTER 4 hub Logilink | USB 2.0 Hub-10 port whit power adapter TP-LINK USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter 2 in 1 USB Adapter UE330
    Colour of product
    Blue Black
    Plug and Play
    Yes
    Movement resolution
    800/1000/1600 DPI
    Mac operating systems supported
    Type
    USB Hub
    Warranty
    24 month(s) 24 month(s) 24 month(s)
    Producer product name
    MD100 USB 2.0 Hub-10 port whit power adapter
    Net weight
    0.098 kg 0.05 kg 0.125 kg
    Gross weight
    0.198 kg 0.08 kg 0.295 kg
    WEEE tax
    No Yes Yes
    Packing quantity
    20 pc(s) 1.00 pc(s) 20 pc(s)
    Gross depth master carton
    330 mm 280 mm
    Gross width master carton
    318 mm 520 mm
    Gross height master carton
    245 mm 220 mm
    Net weight master carton
    3.96 kg 5.9 kg
    Tare weight master carton
    0.257 kg 0.545 kg
    Volume (m3)
    0.000922896 m 0.00 m 0.0011328 m
    Tare weight (kg)
    0.10 kg 0.04 kg 0.17 kg
    Gross depth (mm)
    104 mm 20.00 mm 50 mm
    Gross width (mm)
    58 mm 95.00 mm 128 mm
    Gross height (mm)
    153 mm 190.00 mm 177 mm
    WEE classification
    CL109:6:2017-04-01 CL109:6:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    90.00 g 28.80 g 136.00 g
    Embeeded battery
    No No No
    Windows operating systems supported
    Colour
    Black
    TI weight (kg)
    0.02 kg
    PET
    34.00 g
    Width
    6 cm
    Height
    2.78 cm
    Depth
    10.7 cm
    Other features
    Certification
    ROHS, CE, FCC
    Plastic (No PET)
    10.00 g 7.20 g
    Composition of battery
    CL127:KT:2016-12-09
    Classification of battery
    CL126:NE:2016-12-09
    Type of battery
    Accumulator
    Special features
    Compatible with USB 2.0 standardLED indicator for activityMaximum transfer rate: 480 Mbit / sUSB cable and 5V / 3.5 A power adapter includedHot Plug and Plug & Play
    Producer product family
    Wireless Mouse
    Wireless connection
    Frequency band
    2.4 GHz
    Wireless range
    10 m
    Battery type
    1 AA
    Device type
    Wireless
    Power source
    Batteries
    Mouse weight
    56 g
    Data transfer rate
    480 Mbit/s
    Palette Qty
    1340 pc(s) 1060 pc(s)
    Connection type
    Bluetooth
    Input voltage
    220 V
    Input frequency
    50/60 Hz
    USB 2.0 ports quantity
    10
    Output current
    3.5 A
    Pakuotės gylis
    103 mm
    Pakuotės aukštis
    26 mm
    Pakuotės plotis
    160 mm
    Paketo svoris
    100 g
    Ports quantity
    10
    DC-in jack
    Producer
    Asus AXAGON Logilink
    Darbo santykinės drėgmės diapazonas
    10 - 90%
    Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)
    -20 - 70 °C
    Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas
    5 - 90%