CyberPower | Smart App UPS Systems | PR2200ERTXL2U | 2200 VA | 2200 W
    CyberPower
    Su mokesčiais
    Prekė detaliau
    CyberPower
    PR2200ERTXL2U
    2 Prekės
    Charakteristikos
    Warranty
    24 month(s)
    Producer product name
    PR2200ERTXL2U
    Net weight
    34.4 kg
    Gross weight
    38.64 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.09548 m
    Tare weight (kg)
    4.24 kg
    Gross depth (mm)
    620.00 mm
    Gross width (mm)
    560 mm
    Gross height (mm)
    275 mm