LG 34WR50QK-B.AEU Curved UltraWide Monitor 34"/21:9, 3440x1440, HDMI, DisplayPort USB
Su mokesčiais
Prekė detaliau
34WR50QK-B.AEU
5 Prekės
Charakteristikos
Warranty
24 month(s)
Net weight
5.90 kg
Gross weight
8.40 kg
WEEE tax
Yes
Packing quantity
1.00 pc(s)
Volume (m3)
0.11 m
Tare weight (kg)
2.50 kg
Gross depth (mm)
986.00 mm
Gross width (mm)
524.00 mm
Gross height (mm)
212.00 mm
WEE classification
CL109:2:2017-04-01
Paper/Pasteboard
2000.00 g
Embeeded battery
No
Plastic (No PET)
500.00 g
Palette Qty
8 pc(s)
Producer
LG
Greitas palyginimas
Prekė
HP S5 Pro 527pf 27i FHD MNTR (EU) HP S5 Pro 527pf 27i FHD MNTR (EU) Dell LCD P2425D, 24" IPS QHD/2560x1440/DP,HDMI,USB-C/Silver,Black/5Y Lenovo Lenovo Monitor Blackview 14" przenośny SCM5
Prieinamumas
Kaina
Aprašymas
Experience the expansive visuals and vibrant colors of the HP 527pf 27-inch Full HD desktop monitor. With a native resolution of 1920 x 1080, this monitor delivers image clarity and a wide color gamut with 16.7 million colors, ensuring that every detail pops. The 178-degree horizontal and vertical viewing angles provide an immersive experience, making it an ideal choice for gaming or multimedia consumption. Equipped with Flicker-Free and Low Blue Light technologies, this monitor protects the eyes during extended use by minimizing strain while delivering smooth visuals with a V-Sync rate of 120 Hz and a rapid response time of 5 ms. Enjoy the sleek design featuring a 3-sided borderless screen and customizable adjustments such as tilt, swivel, and height, allowing for an ergonomic setup. Dell LCD P2425D, 24" IPS QHD/2560x1440/DP,HDMI,USB-C/Silver,Black/5Y Lenovo
Warranty
60 month(s) 36 month(s)
Net weight
5.08 kg 7.30 kg
Gross weight
8.06 kg 10.10 kg
WEEE tax
Yes Yes
Packing quantity
1.00 pc(s) 1.00 pc(s)
Volume (m3)
0.05 m 0.03 m
Tare weight (kg)
2.98 kg 2.80 kg
Gross depth (mm)
497.00 mm 734.00 mm
Gross width (mm)
539.00 mm 112.00 mm
Gross height (mm)
182.00 mm 422.00 mm
WEE classification
CL109:2:2017-04-01 CL109:2:2017-04-01
Paper/Pasteboard
2000.00 g 2000.00 g
Embeeded battery
No No
Colour
Black
Plastic (No PET)
980.00 g 800.00 g
Weight
6.1 kg
Device type
LED-backlit LCD monitor - 27"
Palette Qty
18 pc(s) 50 pc(s)
Features
USB 3.2 Gen 1 hub
Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Response time
5 ms (grey-to-grey with overdrive)
Panel type
IPS
Aspect ratio
16:9
Pixel pitch
0.3114 mm
Contrast ratio
1500:1 / 10000000:1 (dynamic)
PRODUCT DESCRIPTION
HP 527pf - Series 5 Pro - LED monitor - Full HD (1080p) - 27" - Smart Buy
Native resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 120 Hz
Brightness
350 cd/m
Colour Support
16.7 million colours
Input Connectors
HDMI, DisplayPort, USB
Display Position Adjustments
Height, pivot (rotation), swivel, tilt
Compliant Standards
Dimensions (WxDxH) - with stand
61.17 cm x 22.9 cm x 54.31 cm
Environmental Standards
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Colour Gamut
100% sRGB