LCD Monitor|DAHUA|DHI-LM27-B201S|27"|Business|Panel IPS|1920x1080|16:9|100Hz|5 ms|Speakers|Colour Black|LM27-B201S
    DAHUA
    Su mokesčiais
    Model DHI-LM27-B201S|27"|Business|Panel IPS|Resolution 1920x1080|Form factor 16:9|Refresh rate 100Hz|Brightness 250|Contrast 1000:1|Response time 5 ms|Horizontal 178 degrees|Vertical 178 degrees|Displayable colours 16.7 million|1x15pin D-sub|1xHDMI|Speakers|75 mm x 75 mm|Colour Black
    27'' FHD Monitor
    > Light and cost-effective plastic housing;
    > Ultra-narrow bezel , elegant appearance, Metal base;
    > 178°H/178°V extra-wide viewing angle for overall viewing performance;
    > High fidelity digital processing for a brilliant and vivid video;
    > Support multiple signal inputs such as HDMI, VGA;
    > Physical button control mode;
    > Low energy consumption, long service life;
    > Anti-blue light design,eye-protective.
    Prekė detaliau
    LM27-B201S
    50 Prekės
    Charakteristikos
    Colour
    Black
    Speakers
    Yes
    Response time
    5 ms
    Panel type
    IPS
    Energy efficiency class
    E
    Garantija
    36
    Ekrano dydis (col.)
    27"
    CONTRAST
    1000:1
    Category Code
    LC3
    Unit Box Height
    0.445
    Unit Box Length
    0.69
    Unit Box Width
    Unit Net Weight
    3.84 kg
    Vendor Homepage
    display.dahuasecurity.com/consumer/en/products/productDetail?product_id 126837
    Unit Dimensions (Depth)
    58.7 mm
    Unit Dimensions (Height)
    363 mm
    Unit Dimensions (Width)
    614.1 mm
    Input/Output connectors (HDMI)
    1
    Input/Output connectors (15pin D-sub)
    Native resolution
    1920x1080
    Model name
    DHI-LM27-B201S
    Brightness
    250
    Energy consumption, standard
    21 kWh/1000h
    Monitor features
    Business
    Screen form factor
    16:9
    Viewing angle horizontal
    178 degrees
    Viewing angle vertical
    178 degrees
    Displayable colours
    16.7 million
    VESA mounting interface (75 mm x 75 mm)
    Yes
    Refresh rate
    100Hz