PHILIPS 34B2U6603CH 34inch
MMD-MONITORS & DISPLAYS
PHILIPS 34B2U6603CH 34inch
Su mokesčiais
  • 34-inch ultra-wide display with a 3440 x 1440 resolution for immersive visuals
  • Height and tilt adjustments for an ergonomic viewing experience
  • WLED backlight technology ensures energy-efficient performance
  • Built-in USB hub for easy connectivity and device charging
  • Kensington security slot for enhanced physical security
Prekė detaliau
MMD-MONITORS & DISPLAYS
34B2U6603CH/00
6 Prekės
Charakteristikos
Colour
Charcoal
Weight
10.61 kg
Device type
LED-backlit LCD monitor - 34"
Features
Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Response time
4 ms (grey-to-grey)
Panel type
VA
Aspect ratio
21:9
Audio input
Microphone
Pixel pitch
0.23175 mm
Contrast ratio
4000:1 / 50000000:1 (dynamic)
PRODUCT DESCRIPTION
Philips 34B2U6603CH - 6000 Series - LED monitor - curved - 34" - HDR
Built-in WebCam
5 Megapixel
Native resolution
WQHD 3440 x 1440 at 120 Hz
Brightness
550 cd/m
Energy Class
Class F
Adaptive-Sync Technology
AMD Adaptive-Sync
Colour Support
16.7 million colours (8-bit)
Input Connectors
Thunderbolt 4, 2xHDMI, DisplayPort
Display Position Adjustments
Height, swivel, tilt
Compliant Standards
HDR Capable
DisplayHDR 400
Environmental Standards
TCO Certified Edge Displays, TCO Certified, generation 10, for displays, ENERGY STAR Qualified
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 25%
Colour Gamut
101% NTSC, 120% sRGB