PHILIPS 27M2N5500 27inch QHD
    MMD-MONITORS & DISPLAYS
    PHILIPS 27M2N5500 27inch QHD
    Su mokesčiais
    • 27-inch Fast IPS display with QHD resolution for crystal-clear visuals
    • AMD FreeSync and NVIDIA G-SYNC compatibility for smooth gaming
    • 500 cd/m2 brightness and HDR400 for stunning high dynamic range content
    • Comprehensive eye care features including Flicker-Free technology and LowBlue Mode
    • Environmentally friendly with 85% post-consumer recycled plastic and 100% recyclable packaging
    Prekė detaliau
    MMD-MONITORS & DISPLAYS
    27M2N5500/00
    17 Prekės
    Charakteristikos
    Colour
    Dark slate
    Weight
    5.68 kg
    Device type
    LED-backlit LCD monitor - 27"
    Voltage
    AC 100-240 V (50/60 Hz)
    Response time
    1 ms (grey-to-grey), 0.5 ms (MPRT)
    Panel type
    Fast IPS
    Aspect ratio
    16:9
    Pixel pitch
    0.2331 mm
    Contrast ratio
    1200:1
    PRODUCT DESCRIPTION
    Philips Evnia 5000 27M2N5500 - LED monitor - QHD - 27" - HDR
    Native resolution
    QHD 2560 x 1440 (DisplayPort: 180 Hz, HDMI: 144 Hz)