PHILIPS 24M2N3201A/00 24nch IPS FHD
    MMD-MONITORS & DISPLAYS
    Su mokesčiais
    Designed for comfort, it offers extensive display position adjustments and is equipped with the Smart Ergo base, allowing users to find their perfect viewing angle effortlessly. For gamers, the monitor boasts Adaptive-Sync technology, Motion Blur Reduction, and a high refresh rate of up to 180 Hz, ensuring smooth and immersive gameplay. The inclusio
    • 24-inch Full HD 1080p display with LED backlight for vivid image clarity
    • Ultra-fast 0.5 ms response time and 180 Hz refresh rate for smooth, tear-free gaming
    • Comprehensive color coverage with 110% Adobe RGB and 126% sRGB for professional photo editing
    • Height, pivot, swivel, and tilt adjustments for an ergonomic setup
    • Includes DisplayPort and HDMI cables for easy setup
    Prekė detaliau
    MMD-MONITORS & DISPLAYS
    24M2N3201A/00
    5 Prekės
    Charakteristikos
    Colour
    White
    Weight
    4.56 kg
    Device type
    LED-backlit LCD monitor - 24"
    Voltage
    AC 100-240 V (50/60 Hz)
    Response time
    0.5 ms, 1 ms (grey-to-grey)
    Panel type
    Fast IPS
    Aspect ratio
    16:9
    Pixel pitch
    0.2745 mm
    Contrast ratio
    1000:1
    PRODUCT DESCRIPTION
    Philips Evnia 3000 24M2N3201A - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - HDR
    Native resolution
    Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 180 Hz
    Brightness
    300 cd/m
    Manufacturer Warranty
    3-year warranty
    Energy Class
    Class E
    Power Consumption (On mode)
    18 W