ASUS ProArt Display PA24ACRV 23.8inch
    ASUS
    Su mokesčiais
    • Delta E≤2 color accuracy for true-to-life colors
    • Comprehensive ergonomic adjustments for a comfortable workspace
    • Multiple connectivity options with HDMI, DisplayPort, and USB-C
    • 75 Hz refresh rate and Adaptive-Sync for smooth visuals
    • Built-in USB 3.2 hub for enhanced productivity
    Prekė detaliau
    90LM08Y0-B01M70
    10 Prekės
    Charakteristikos
    Colour
    Black
    Weight
    5.6 kg
    Device type
    LED-backlit LCD monitor - 24"
    Features
    USB 3.2 hub
    Voltage
    AC 100-240 V (50/60 Hz)
    Response time
    5 ms (grey-to-grey)
    Panel type
    IPS
    Aspect ratio
    16:9
    Pixel pitch
    0.2058 mm
    Contrast ratio
    1000:1 / 3000:1 (dynamic)
    PRODUCT DESCRIPTION
    ASUS ProArt PA24ACRV - LED monitor - QHD - 24" - HDR
    Native resolution
    QHD 2560 x 1440 at 75 Hz
    Brightness
    400 cd/m
    Energy Class
    Class E
    Colour Support
    16.7 million colours
    Input Connectors
    HDMI, 2xDisplayPort, USB-C
    Display Position Adjustments
    Height, pivot (rotation), swivel, tilt
    Compliant Standards
    HDR Capable
    DisplayHDR 400
    Environmental Standards
    TCO Certified Displays 9, ENERGY STAR Qualified EPEAT Gold
    Screen Coating
    Anti-glare
    Colour Gamut
    100% sRGB, 95% DCI-P3