PHILIPS 27B1U5601H/00 monitor
    MMD-MONITORS & DISPLAYS
    PHILIPS 27B1U5601H/00 monitor
    Su mokesčiais
    • RJ-45 to USB-C gives easy network connection with security
    • IPS technology for full colors and wide viewing angles
    • Crystal clear images with Quad HD 2,560 x 1,440 pixels
    • DisplayPort-out for connecting additional displays
    • Built-in KVM switch to easily switch between sources
    • Webcam with noise-canceling microphone for collaboration
    • PowerSensor saves up to 75% energy costs
    • MultiView enables simultaneous dual connection and view
    • SmartErgoBase enables user-friendly ergonomic adjustments
    • TUV Eye Comfort certified to reduce eye fatigue
    Prekė detaliau
    MMD-MONITORS & DISPLAYS
    27B1U5601H/00
    7 Prekės
    Charakteristikos
    Colour
    Black
    Weight
    7.3 kg
    Device type
    LED-backlit LCD monitor - 27"
    Features
    KVM Switch, Gigabit Ethernet network adapter, USB 3.2 Gen 2 hub, webcam, USB PD 100 Watt
    Voltage
    AC 100-240 V (50/60 Hz)
    Response time
    4 ms (grey-to-grey)
    Panel type
    IPS
    Aspect ratio
    16:9
    Audio input
    Microphone
    Pixel pitch
    0.2331 mm
    Contrast ratio
    1000:1 / 50000000:1 (dynamic)
    PRODUCT DESCRIPTION
    Philips 27B1U5601H - 5000 Series - LED monitor - QHD - 27"
    Built-in WebCam
    5 Megapixel
    Native resolution
    QHD 2560 x 1440 at 75 Hz