AOC CU34E4CW Curved 34" 3440x1440/21:9/350cd/m2/4ms HDMI, DisplayPort, USB, Audio out | AOC
    AOC
    Su mokesčiais
    Prekė detaliau
    CU34E4CW
    5 Prekės
    Charakteristikos
    Warranty
    36 month(s)
    Net weight
    10.09 kg
    Gross weight
    13.81 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.09 m
    Tare weight (kg)
    3.72 kg
    Gross depth (mm)
    188.00 mm
    Gross width (mm)
    930.00 mm
    Gross height (mm)
    525.00 mm