LCD Monitor|LG|27UP650K-W|27"|4K|Pivot|Height adjustable|Tilt|Panel IPS|3840x2160|16:9|60Hz|5 ms|27UP650K-W
    LG
    Su mokesčiais
    Model 27UP650K-W | 27" | 4K | Pivot | Height adjustable | Tilt | Panel IPS | Resolution 3840x2160 | Form factor 16:9 | Refresh rate 60Hz | Brightness 400 | Contrast 2000:1 | Response time 5 ms | Horizontal 178 degrees | Vertical 178 degrees | 2xHDMI | 1xDisplayPort | PSU External | 100 mm x 100 mm