LG 27BA65QB-B | 27 " | IPS | 16:9 | 100 Hz | 5 ms | 2560 x 1440 pixels | 350 cd/m | HDMI ports quantity 1
    LG
    LG 27BA65QB-B.AEU Monitorius 27'' IPS, QHD 2560x1440, 5 ms, 350 cd/m2, 100 Hz, Juoda
    Su mokesčiais
    Prekė detaliau
    27BA65QB-B.AEU
    27 Prekės
    Charakteristikos
    Bluetooth
    Ne
    Wi-Fi
    Ne
    HDCP
    Taip
    NVIDIA G-SYNC
    HDMI
    Taip
    HD tipas
    Wide Quad HD
    Ekrano įstrižainė
    68,6 cm (27")
    Įmontuoti garsiakalbiai
    Reakcijos laikas
    5 ms
    Maksimalus atnaujinimo dažnis
    100 Hz
    Aukščio reguliavimas
    Matymo kampas, horizontalus
    178°
    Ekrano technologija
    LED
    Pakuotės gylis
    198 mm
    Pakuotės aukštis
    547 mm
    Pakuotės plotis
    722 mm
    Foninio apšvietimo tipas
    Edge-Lit
    Ausinių išvestis
    Maitinimo tipas
    Vidinis
    Pakuotės tipas
    Box
    Paketo svoris
    10,7 kg
    Plotis (su stovu)
    613,5 mm
    Gylis (su stovu)
    250 mm
    Aukštis (su stovu)
    569,7 mm
    HDMI versija
    2.2
    DisplayPort versija
    1.4
    Integruota kamera
    Ekrano spalvų skaičius
    16,7 milijonai spalvų
    AMD FreeSync
    USB Power Delivery
    Produkto spalva
    Juoda
    Instrukcija
    Ethernet LAN jungtis
    Pridėti kabeliai
    AC, DisplayPort
    Posvyrio kampo intervalas
    -5 - 21°
    Maitinimo kabelio ilgis
    1,8 m
    AC įėjimo įtampa
    100 - 240 V
    Pozicija rinkoje
    Verslui
    AC įėjimo dažnis
    50/60 Hz
    Energijos suvartojimas (off)
    0,3 W
    Montuojamas ant sienos
    DisplayPort kiekis
    1
    Svoris (su stovu)
    8,1 kg
    Natūralus kraštinių santykis
    16:9
    Kontrasto santykis (tipinis)
    1000:1
    Energijos suvartojimas (laukimo režimu)
    0,5 W
    Virtualusis ekranas (OSD)
    RMS galingumas
    10 W
    Lietimui jautrus ekranas
    Ekrano rezoliucija
    2560 x 1440 pikseliai
    Skydo tipas
    IPS
    Neblizgantis ekranas
    LED galinis apšvietimas
    Pikselių tankumas
    109 ppi
    Ekrano forma
    Plokščias
    VESA tvirtinimo pagrindas
    Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema
    100 x 100 mm
    Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR)
    E
    Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR)
    G
    Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų
    18 kWh
    Energijos efektyvumo skalė
    Nuo A iki G
    Plotis (be stovo)
    613,5 mm
    Gylis (be stovo)
    63 mm
    Aukštis (be stovo)
    569,7 mm
    Ekrano ryškumas (tipinis)
    350 cd/m²
    Matymo kampas, vertikalus
    178°
    Pikselių žingsnis
    0,2331 x 0,2331 mm
    Palaikomas sRGB (įprastas)
    99%
    Apsaugos nuo mirgėjimo technologija
    Įmontuotas USB jungčių daugiklis
    Sukiojamas
    Pokrypio reguliavimas
    Pridėtas stovas
    USB koncentratoriaus versija
    3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
    USB maitinimo tiekimas iki
    65 W