Sony | MDR-ZX110APW.CE7 | Wired | On-Ear | Microphone | White
Prekė detaliau
Charakteristikos
- Colour of product
- White
- Warranty
- 24 month(s)
- Producer product name
- MDR-ZX110APW.CE7
- Net weight
- 0.13 kg
- Gross weight
- 0.209 kg
- WEEE tax
- Yes
- Packing quantity
- 4 pc(s)
- Gross depth master carton
- 197 mm
- Gross width master carton
- 144 mm
- Gross height master carton
- 215 mm
- Net weight master carton
- 0.836 kg
- Tare weight master carton
- Volume (m3)
- 0.00111672 m
- Tare weight (kg)
- Gross depth (mm)
- 132 mm
- Gross width (mm)
- 47 mm
- Gross height (mm)
- 180 mm
- WEE classification
- CL109:5:2017-04-01
- Paper/Pasteboard
- 19.00 g
- Embeeded battery
- No
- Connector type
- 3.5 mm
- Cable length
- 1.2 m
- Plastic (No PET)
- 60.00 g
- Wearing style
- On-Ear
- Frequency range
- 12 22000 Hz
- Special features
- DRIVER UNIT: 30 mm dynamic Dome type
- Wireless connection
- No
- Wireless
- Headphones connection type
- Wired
- Noise canceling
- Palette Qty
- 1132 pc(s)
- USB charging port
- Microphone
- Yes
- Producer
- Sony
Greitas palyginimas
Prekė |
Microphone KRUX Prana Black
Koss Headphones KE5w Wired, In-ear, 3.5 mm, White
Prieinamumas |
Kaina |
Aprašymas |
Foam pads Beyerdynamic | Koss Headphones KE5w Wired, In-ear, 3.5 mm, White | Lenovo Accessories 110 Analog In-Ear Headphone Lenovo | |
Colour of product |
White | |||
Warranty |
3 month(s) | 24 month(s) | 12 month(s) | |
Producer product name |
KE5w | |||
Net weight |
0.02 kg | 0.008 kg | 0.50 kg | |
Gross weight |
0.03 kg | 0.026 kg | 0.61 kg | |
WEEE tax |
No | Yes | Yes | |
Packing quantity |
1.00 pc(s) | 1.00 pc(s) | ||
Volume (m3) |
0.00011 m | 0.000152 m | 0.00 m | |
Tare weight (kg) |
0.01 kg | 0.018 kg | 0.11 kg | |
Gross depth (mm) |
110 mm | 50.00 mm | 122.00 mm | |
Gross width (mm) |
100 mm | 20.00 mm | 56.00 mm | |
Gross height (mm) |
10 mm | 152 mm | 25.00 mm | |
WEE classification |
CL109:5:2017-04-01 | CL109:6:2017-04-01 | ||
Paper/Pasteboard |
10 g | 9 g | 67.00 g | |
Embeeded battery |
No | No | No | |
Connector type |
3.5 mm | |||
Connectivity technology |
Wired | |||
Plastic (No PET) |
9 g | 43.00 g | ||
Headphone sensitivity |
98 dB | |||
Wearing style |
In-ear | |||
Impedance |
16 Ω | |||
Frequency range |
60-20.000 Hz | |||
Producer product family |
Headphones | |||
Wireless connection |
Wireless |
Headphones connection type |
Noise canceling |
Microphone direction type |
Cardioid | |||
Microphone frequency |
20 - 20000 Hz | |||