Sony | MDR-ZX110APW.CE7 | Wired | On-Ear | Microphone | White
    Sony
    Su mokesčiais
    Prekė detaliau
    MDRZX110APW.CE7
    5 Prekės
    Charakteristikos
    Colour of product
    White
    Warranty
    24 month(s)
    Producer product name
    MDR-ZX110APW.CE7
    Net weight
    0.13 kg
    Gross weight
    0.209 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    4 pc(s)
    Gross depth master carton
    197 mm
    Gross width master carton
    144 mm
    Gross height master carton
    215 mm
    Net weight master carton
    0.836 kg
    Tare weight master carton
    Volume (m3)
    0.00111672 m
    Tare weight (kg)
    Gross depth (mm)
    132 mm
    Gross width (mm)
    47 mm
    Gross height (mm)
    180 mm
    WEE classification
    CL109:5:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    19.00 g
    Embeeded battery
    No
    Connector type
    3.5 mm
    Cable length
    1.2 m
    Plastic (No PET)
    60.00 g
    Wearing style
    On-Ear
    Frequency range
    12 22000 Hz
    Special features
    DRIVER UNIT: 30 mm dynamic Dome type
    Wireless connection
    No
    Wireless
    Headphones connection type
    Wired
    Noise canceling
    Palette Qty
    1132 pc(s)
    USB charging port
    Microphone
    Yes
    Producer
    Sony
    Greitas palyginimas
    Prekė
    Foam pads Beyerdynamic Microphone KRUX Prana Black Koss Headphones KE5w Wired, In-ear, 3.5 mm, White Koss Headphones KE5w Wired, In-ear, 3.5 mm, White Lenovo Accessories 110 Analog In-Ear Headphone Lenovo
    Prieinamumas
    Kaina
    Aprašymas
    Foam pads Beyerdynamic Koss Headphones KE5w Wired, In-ear, 3.5 mm, White Lenovo Accessories 110 Analog In-Ear Headphone Lenovo
    Colour of product
    White
    Warranty
    3 month(s) 24 month(s) 12 month(s)
    Producer product name
    KE5w
    Net weight
    0.02 kg 0.008 kg 0.50 kg
    Gross weight
    0.03 kg 0.026 kg 0.61 kg
    WEEE tax
    No Yes Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s) 1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.00011 m 0.000152 m 0.00 m
    Tare weight (kg)
    0.01 kg 0.018 kg 0.11 kg
    Gross depth (mm)
    110 mm 50.00 mm 122.00 mm
    Gross width (mm)
    100 mm 20.00 mm 56.00 mm
    Gross height (mm)
    10 mm 152 mm 25.00 mm
    WEE classification
    CL109:5:2017-04-01 CL109:6:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    10 g 9 g 67.00 g
    Embeeded battery
    No No No
    Connector type
    3.5 mm
    Connectivity technology
    Wired
    Plastic (No PET)
    9 g 43.00 g
    Headphone sensitivity
    98 dB
    Wearing style
    In-ear
    Impedance
    16 Ω
    Frequency range
    60-20.000 Hz
    Producer product family
    Headphones
    Wireless connection
    Wireless
    Headphones connection type
    Noise canceling
    Microphone direction type
    Cardioid
    Microphone frequency
    20 - 20000 Hz