Asus | ROG DC Adapter (A23-330P1A) | 330 W
Prekė detaliau
Charakteristikos
- Warranty
- 24 month(s)
- Producer product name
- ROG DC Adapter (A23-330P1A)
- Net weight
- 0.80 kg
- Gross weight
- 0.90 kg
- WEEE tax
- Yes
- Packing quantity
- 1.00 pc(s)
- Volume (m3)
- 0.00 m
- Tare weight (kg)
- 0.10 kg
- Gross depth (mm)
- 180.00 mm
- Gross width (mm)
- 82.00 mm
- Gross height (mm)
- 31.00 mm
- WEE classification
- CL109:5:2017-04-01
- Paper/Pasteboard
- 90.00 g
- Embeeded battery
- No
- Plastic (No PET)
- 10.00 g
- Palette Qty
- 1111 pc(s)
- Output power
- 330 W
- Producer
- Asus
Greitas palyginimas
Prekė |
Digitus 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz
Gigabyte 330W | AC Adapter
DIGITUS USB Type-C-USB Type-C AOC 15m
Prieinamumas |
Kaina |
Aprašymas |
Digitus 4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz | Gigabyte 330W | AC Adapter | Dell | This active USB Type-C AOC AV Connection Cable is ideally suited for transferring uncompressed video and audio data with high bandwidth over longer distances. The hybrid construction, which uses copper and fiber optic cable, prevents electromagnetic interference. This ensures a loss-free transfer along the entire length of the cable with UHD resolution of up to 4K/60 Hz and bandwidths of up to 21.6 Gbps. The use of fiber optic cable keeps the diameter of this active cable very low and gives it a very tight bending radius and low weight. It is ideal for use in homes, meeting rooms, and conference rooms as well as within buildings - and these are just a few of the possible uses. Simply connect your notebook with a USB Type C output to a monitor with a USB Type C input. The simple Plug-and-Pl |
Type |
AC Adapter | USB-C cable | ||
Warranty |
24 month(s) | 24 month(s) | 36 month(s) | |
Producer product name |
4K HDMI Extender Set, 4K/60Hz | |||
Net weight |
0.398 kg | 0.30 kg | 0.70 kg | |
Gross weight |
0.548 kg | 0.40 kg | 0.91 kg | |
WEEE tax |
Yes | Yes | Yes | |
Packing quantity |
1.00 pc(s) | 1.00 pc(s) | 1.00 pc(s) | |
Volume (m3) |
0.00 m | 0.00 m | 0.00 m | |
Tare weight (kg) |
0.15 kg | 0.10 kg | 0.21 kg | |
Gross depth (mm) |
200.00 mm | 50.00 mm | 30.00 mm | |
Gross width (mm) |
80 mm | 50.00 mm | 85.00 mm | |
Gross height (mm) |
150 mm | 100.00 mm | 175.00 mm | |
WEE classification |
CL109:6:2017-04-01 | CL109:6:2017-04-01 | CL109:5:2017-04-01 | |
Paper/Pasteboard |
130.00 g | 90.00 g | 180.00 g | |
Embeeded battery |
No | No | No | |
Colour |
Black | |||
Cable length |
15 m | |||
Other features |
Plastic (No PET) |
20.00 g | 10.00 g | 25.00 g | |
Palette Qty |
2500 pc(s) | 1105 pc(s) | ||
Features |
Active Optical Cable (AOC), 4K60Hz support, 1920 x 1080 at 120 Hz support, DP Alt mode support, HDR support, copper conductors, HDR10 support, Chroma subsampling (4:4:4), zinc-alloy housing, 21.6 Gbps data rate, 3D support, EDID support, minimum bend radi | |||
Input voltage |
100-240 V | |||
Output interface |
330W | |||
PRODUCT DESCRIPTION |
DIGITUS - USB-C cable - USB-C to USB-C - 15 m | |||
Compliant Standards |
DisplayPort 1.2 | |||
Technology |
Hybrid copper/fibre optic | |||
Connector |
24 pin USB-C - male (input) | |||
Connector (Second End) |
24 pin USB-C - male (output) | |||