SAMSUNG TV OLED 83in QE83S85FAEXXH
    Samsung
    Su mokesčiais
    Kiekis
      Paskutinė prekė
    • 83-inch OLED display with 4K UHD resolution
    • Audio features including Dolby Atmos and Object Tracking Sound Lite
    • Multiple connectivity options including HDMI, USB, Bluetooth, and Wi-Fi
    • Smart TV functionality with Internet access and streaming capabilities
    • Design with a 4 Bezel-less Design for immersive viewing
    Prekė detaliau
    QE83S85FAEXXH
    1 Vienetas
    Charakteristikos
    Colour
    Black
    Weight
    32.9 kg
    Product type
    OLED TV - Smart TV
    Resolution
    3840 x 2160
    Voltage
    AC 220-240 V (50/60 Hz)
    Platform
    Tizen OS
    PRODUCT DESCRIPTION
    Samsung QE83S85FAE S85F Series - 83" OLED TV - 4K
    CONNECTIVITY
    Wi-Fi, LAN, Bluetooth
    TV TUNER
    1x analogue, 1x digital
    Included Accessories
    Samsung TM2360E remote control
    Manufacturer Warranty
    2-year warranty
    Energy Class
    Class F
    Energy Consumption per Year
    203 kWh
    Dimensions (WxDxH) - without stand
    184.9 cm x 3.49 cm x 105.9 cm
    Diagonal Class
    83"
    Frame Rate & Enhancement Technology
    Motion Xcelerator 120Hz, Variable Refresh Rate (VRR), 100 Hz Refresh Rate