SAMSUNG TV NeoQLED 55in QE55QN70FAUXXH
    Samsung
    Su mokesčiais
    • 4K UHD resolution with Quantum Mini LED technology
    • Gaming features including Auto Low Latency Mode and FreeSync Premium Pro
    • Audio experience with Object Tracking Sound Lite and Adaptive Sound Pro
    • Smart connectivity options with Bixby and IoT compatibility
    • Various ports for seamless connectivity and streaming
    Prekė detaliau
    QE55QN70FAUXXH
    97 Prekės
    Charakteristikos
    Colour
    Black
    Weight
    14.2 kg
    Product type
    LED-backlit LCD TV - Neo QLED - Smart TV
    Resolution
    3840 x 2160
    Voltage
    AC 220-240 V (50/60 Hz)
    Platform
    Tizen OS
    PRODUCT DESCRIPTION
    Samsung QE55QN70FAU QN70F Series - 55" LED-backlit LCD TV - Neo QLED - 4K
    CONNECTIVITY
    Wi-Fi, LAN, Bluetooth
    TV TUNER
    1x analogue, 1x digital
    Included Accessories
    Samsung TM2360E remote control
    Manufacturer Warranty
    2-year warranty
    Energy Class
    Class E
    Energy Consumption per Year
    87 kWh
    Dimensions (WxDxH) - without stand
    123.29 cm x 2.57 cm x 70.92 cm
    Diagonal Class
    55"
    Frame Rate & Enhancement Technology
    100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz, Variable Refresh Rate (VRR)