Access Point|TP-LINK|Omada|3000 Mbps|EAP650D30-OUTDOOR
    TP-LINK
    Su mokesčiais
    Omada | EAP650 D30-OUTDOOR | Type Wireless Access Point | Data transmission speed 3000 Mbps | Wireless Frequency Range 2.4 GHz, 5 GHz | Dimensions 23×20.75×5.8 cm
    Kiekis
      Paskutinė prekė
    TP-LINK AX3000 OUTDOOR WI-FI 6 AP DUAL-BAND
    Prekė detaliau
    EAP650 D30-OUTDOOR
    1 Vienetas
    Charakteristikos
    Garantija
    60
    Category Code
    WAP
    Unit Box Height
    0.08
    Unit Box Length
    0.355
    Unit Box Width
    0.255
    Vendor Homepage
    www.omadanetworks.com/nordic/business-networking/omada-wifi-outdoor/eap650-outdoor/
    Dimensions
    23 20.75 5.8 cm
    Model name
    EAP650 D30-OUTDOOR
    Network Device Type
    Wireless Access Point
    Data transmission speed
    3000 Mbps
    Network standard (IEEE 802.11ac)
    Yes
    Network standard (IEEE 802.11ax)
    Yes
    Network standard (IEEE 802.11n)
    Network standard (IEEE 802.11a/b/g)
    Wireless Frequency Range
    2.4 GHz, 5 GHz
    Series
    Omada
    LAN Ports (100/1000M)
    1
    Units per Shipping Box
    1
    Product Net Weight
    0.8 kg
    Unit Calculated Weight
    2.16 kg
    Unit Calculated Volume
    0.007242 cubm
    Greitas palyginimas
    Prekė
    Ubiquiti Access Point Wi-Fi 6 Unifi 6 Pro 802.11ax, 2.4 GHz/5, 573.5+4800 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, MU-MiMO Yes, PoE Ubiquiti Access Point Wi-Fi 6 Unifi 6 Pro 802.11ax, 2.4 GHz/5, 573.5+4800 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, MU-MiMO Yes, PoE Teltonika RUT241 Cellular network router Mikrotik LtAP LTE6 kit 300 Mbit/s Black Power over Ethernet (PoE) Zyxel NWA210AXV2-EU0101F wireless access point 2975 Mbit/s White Power over Ethernet (PoE)
    Prieinamumas
    Kaina
    Aprašymas
    Ubiquiti Access Point Wi-Fi 6 Unifi 6 Pro 802.11ax, 2.4 GHz/5, 573.5+4800 Mbit/s, Ethernet LAN (RJ-45) ports 1, MU-MiMO Yes, PoE in
    Warranty
    12 month(s)
    Producer product name
    Unifi 6 Pro
    Net weight
    0.61 kg
    Gross weight
    0.79 kg
    WEEE tax
    No
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.004141875 m
    Tare weight (kg)
    0.18 kg
    Gross depth (mm)
    235 mm
    Gross width (mm)
    235 mm
    Gross height (mm)
    75 mm
    Paper/Pasteboard
    160.00 g
    Embeeded battery
    No
    Width
    83 mm 250 mm
    Height
    25 mm 47 mm
    Depth
    74 mm 160 mm
    Certification
    CE, FCC, IC
    Plastic (No PET)
    18.00 g
    Weight
    125 g 815 g
    Producer product family
    Access Point Wi-Fi 6
    Package depth
    180.5 mm
    Package height
    66 mm
    Frequency band
    2.4 GHz/5
    Package width
    279.5 mm
    Package weight
    1.04 kg
    Power source type
    DC
    Mounting
    DIN-rail
    Storage relative humidity (H-H)
    10 - 90%
    Operating temperature (T-T)
    -30 to 60 C -40 - 75 °C 0 - 50 °C
    Operating relative humidity (H-H)
    10 - 90% -40 - 70% 10 - 95%
    Storage temperature (T-T)
    -30 - 70 °C
    Mounting type
    Wall/ceiling (included)
    Device type
    Cellular network router
    LED indicators
    White/Blue Yes
    Built-in display
    Processor frequency
    0.58 GHz
    Wi-Fi
    Internal memory
    128 MB
    Wi-Fi standards
    802.11a/b/g (WiFi 4/WiFi 5/WiFi 6) 802.11g
    Operating system installed
    RouterOS
    SIM card type
    MiniSIM
    Output voltage
    9 - 30 V
    USB 2.0 ports quantity
    Power consumption (max)
    13 W 24 W
    Ethernet LAN (RJ-45) ports
    Security features
    WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2/WPA3)
    Quantity per pack
    1 pc(s)
    Maximum data transfer rate
    300 Mbit/s 2975 Mbit/s
    Placement
    Floor, Table Ceiling, Wall
    DC-in jack
    Yes Yes
    Housing material
    Aluminium
    Networking standards
    IEEE 802.3u IEEE 802.11b
    Security algorithms
    WPA2-Enterprise WPA
    Antenna connector type
    SMA
    Ethernet LAN data rates
    Ethernet LAN
    USB connector type
    USB Type-A USB Type-C
    AC input voltage
    12 - 30 V
    GPS (satellite)
    Wi-Fi band
    802.11ax
    International Protection (IP) code
    IP54
    Flash memory
    16 MB
    Wi-Fi data rate (max)
    573.5+4800 Mbit/s
    Antenna type
    External Internal & external Internal
    Antennas quantity
    3
    Short Message Service (SMS)
    MU-MiMO
    Power Over Ethernet (PoE)
    Yes Yes Yes
    Number of Users
    300+ user(s)
    POE
    PoE in
    MAC address filtering
    Web-based management
    Yes Yes
    Built-in processor
    Antenna gain level (max)
    2.5 dBi
    VLAN support
    Firewall
    Firmware upgradeable
    5 GHz
    Yes No Yes
    2.4 GHz
    Yes Yes Yes
    Reset button
    Auto MDI/MDI-X
    Data network
    4G
    Product colour
    Black Black White
    Market positioning
    Industrial
    MIMO
    MIMO type
    Multi User MIMO
    RAM capacity
    0.128 GB
    4G standard
    LTE
    3G bands supported
    900 850,900,2100 MHz
    4G bands supported
    RS-232 interface
    SIM card slot
    Ethernet LAN interface type
    Gigabit Ethernet
    6 GHz
    Maximum data transfer rate (2.4 GHz)
    300 Mbit/s 575 Mbit/s
    Maximum data transfer rate (5 GHz)
    2400 Mbit/s
    Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME)
    Antenna direction type
    Omni-directional
    Band steering
    Fast roaming
    Auto Wireless Distribution System (WDS)
    Remote Authentication Dial-In User Service (RADIUS)
    Command-line interface (CLI)
    Warnings
    Do not open the appliance - risk of electric shock.
    Network address translation (NAT)
    DMZ support
    Port forwarding
    Number of SIM cards
    2G bands supported
    900,1800 MHz