    Gigabyte GP-P550SS GEU1, 550W | Gigabyte
    Su mokesčiais
    Prekė detaliau
    GP-P550SS GEU1
    5 Prekės
    Charakteristikos
    Warranty
    36 month(s)
    Net weight
    2.00 kg
    Gross weight
    2.19 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.00 m
    Tare weight (kg)
    0.19 kg
    Gross depth (mm)
    150.00 mm
    Gross width (mm)
    140.00 mm
    Gross height (mm)
    86.00 mm
    WEE classification
    CL109:5:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    170.00 g
    Embeeded battery
    No
    Plastic (No PET)
    20.00 g
    Palette Qty
    457 pc(s)
    Producer
    Gigabyte
    Greitas palyginimas
    Prekė
    CHIEFTEC PSU 450W 12CM ATX12V V2.3 bulk CHIEFTEC PSU 450W 12CM ATX12V V2.3 bulk Power Supply|XILENCE|500 Watts|PFC Passive|XN052 Power Supply|XILENCE|500 Watts|PFC Passive|XN052 Power Supply|XILENCE|400 Watts|PFC Active|XN041 Power Supply|XILENCE|400 Watts|PFC Active|XN041 Power Supply|CHIEFTEC|400 Watts|PFC Active|APB-400B8 Power Supply|CHIEFTEC|400 Watts|PFC Active|APB-400B8
    Prieinamumas
    Kaina
    Aprašymas
    Colour
    Silver Silver
    Dimensions (WxDxH)
    15 cm x 14 cm x 8.7 cm
    Device type
    Power supply - active Power Factor Correction (PFC) - internal
    Input voltage
    AC 230 V
    Output voltage
    +3.3, +5, 12 V
    Output current
    +5V - 16 A +3.3V - 17 A +12V1 - 34 A -12V - 0.3 A +5VSB - 2.5 A
    Garantija
    PRODUCT DESCRIPTION
    Chieftec iARENA GPB-450S - power supply - 450 Watt
    Category Code
    PSU PSU PSU
    Unit Box Height
    Unit Box Length
    Unit Box Width
    Unit Net Weight
    1.2 kg
    Vendor Homepage
    Cooling System
    120 mm fan 12cm fan 12cm fan 12cm fan
    Dimensions
    140 mm x 150 mm x 87 mm
    PFC
    Passive Active Active
    PSU
    ATX 2.31 ATX 2.31 ATX 2.3
    PSU Output Power
    500 Watts 400 Watts 400 Watts
    80 PLUS certification
    80 PLUS Bronze
    Manufacturer Warranty
    2-year warranty
    Specification Compliance
    ATX12V 2.3
    Power Capacity
    450 Watt
    Output connectors
    1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 4 pin ATX12V connector 5 x 15 pin Serial ATA power 3 x 4 PIN internal power 1 x 8 pin PCI Express power with detachable 2 pin section