    Gigabyte PSU GP-P650SS GEU1, 650W | Gigabyte
    Su mokesčiais
    Prekė detaliau
    GP-P650SS GEU1
    5 Prekės
    Charakteristikos
    Warranty
    36 month(s)
    Net weight
    2.00 kg
    Gross weight
    2.19 kg
    WEEE tax
    Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.00 m
    Tare weight (kg)
    0.19 kg
    Gross depth (mm)
    150.00 mm
    Gross width (mm)
    140.00 mm
    Gross height (mm)
    86.00 mm
    WEE classification
    CL109:5:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    170.00 g
    Embeeded battery
    No
    Plastic (No PET)
    20.00 g
    Palette Qty
    457 pc(s)
    Producer
    Gigabyte
    Greitas palyginimas
    Prekė
    CASE PSU ATX 500W/GPB-500S CHIEFTEC CASE PSU ATX 500W/GPB-500S CHIEFTEC CHIEFTEC PSU 400W 12CM ATX12V V2.3 80+ CHIEFTEC PSU 400W 12CM ATX12V V2.3 80+ CHIEFTEC SMART TFX 400W 80+Bronze ATX CHIEFTEC TFX 300W 80+Bronze ATX 12V 2.3 CHIEFTEC TFX 300W 80+Bronze ATX 12V 2.3
    Prieinamumas
    Kaina
    Aprašymas
    ATX 2.3 | 500 Watts | Cooling System 12cm fan | PFC Active Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements. CHIEFTEC SMART TFX 400W 80+Bronze ATX Today, system integrators do not only require for their PC assembly line, a durable and quality-promising chassis but a highly reliable power supply source as well. Chieftec's power supply units of the Smart Series fulfill these and more requirements.
    Colour
    Black
    Dimensions (WxDxH)
    15 cm x 14 cm x 8.7 cm 8.5 cm x 17.5 cm x 6.5 cm
    Weight
    1.07 kg
    Device type
    Input voltage
    AC 230 V AC 115-230 V
    Output voltage
    +3.3, +5, 12 V +3.3, +5, 12 V
    Output current
    +3.3V - 22 A +5V - 18 A +12V1 - 18 A +12V2 - 17 A -12V - 0.3 A +5VSB - 2.5 A +3.3V - 16 A +5V - 15 A +12V1 - 14 A -12V - 0.3 A +5VSB - 2 A +12V2 - 15 A
    Garantija
    24
    PRODUCT DESCRIPTION
    Cooling System
    120 mm fan 80 mm fan
    80 PLUS certification
    80 PLUS 80 PLUS Bronze
    Manufacturer Warranty
    2-year warranty 2-year warranty
    Specification Compliance
    ATX12V 2.3 TFX12V 2.3
    Power Capacity
    400 Watt 300 Watt
    Output connectors
    1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 4 pin ATX12V connector 3 x 15 pin Serial ATA power 2 x 4 PIN internal power 1 x 4 PIN mini-power connector 1 x 8 pin PCI Express power with detachable 2 pin section 1 x power 24 pin ATX with detachable 4 pin section 1 x power 8 pin EPS12V with detachable 4 pin ATX12V section 4 x 15 pin Serial ATA power 2 x 4 PIN internal power 1 x 4 PIN mini-power connector