MONITOR ACC LIFT UP TO 24"/BLACK NWSSC24-B ONKRON
ONKRON
Su mokesčiais
1xNumber of displays supported | Maximum weight capacity (per display) 15 kg | Maximum weight capacity 15 kg | Maximum screen size 61 cm (24") | Mounting type Desk | Minimum VESA mount 75 x 75 mm | Maximum VESA mount 100 x 100 mm | Colour Black
Prekė detaliau
ONKRON
NWSSC24-B
2 Prekės
Charakteristikos
Garantija
60
Category Code
MAS
Unit Box Height
0.73
Unit Box Length
0.72
Unit Box Width
0.24
Vendor Homepage
onkron.com/
MODEL
NWSSC24-B
Units per Shipping Box
1
Unit Calculated Weight
21.3 kg
Unit Calculated Volume
0.1261 cubm
Summary
ONKRON NWS-SC24-B. Maximum weight capacity: 15 kg, Maximum screen size: 61 cm (24"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Product colour: Black
Packaging data (Package width)
720 mm
Packaging data (Package depth)
690 mm
Packaging data (Package height)
220 mm
Packaging data (Package weight)
17000 g
Design (Product colour)
Black
Power (AC input voltage)
220 - 240 V
Design (Housing material)
Aluminium/Steel
Packaging data (Quantity per pack)
1 pc(s)
Mounting (Maximum screen size)
24 "
Mounting (Maximum VESA mount)
100 x 100 mm
Mounting (Maximum weight capacity)
15 kg
Mounting (Maximum weight capacity (per display))
15 kg
Mounting (Minimum VESA mount)
75 x 75 mm
Mounting (Mounting type)
Desk
Mounting (Number of displays supported)
1
Mounting (Panel mounting interface)
100 x 100/75 x 75 mm
Other features (Lifting speed)
50 mm/sec