SMARTWATCH GALAXY WATCH8/44MM GRAPHITE SM-L330 SAMSUNG
    Samsung
    Su mokesčiais
    SM-L330NDAAEUB | AMOLED | 3.81 cm (1.5") | Brightness 600 cd/m² | Display type Digital | Display resolution 480 x 480 pixels | Touchscreen Yes | Operating system installed Wear OS | RAM capacity 2000 MB | Flash memory 32 GB | Shape Round | Market positioning Smartwatch | Watch case size 44 mm | Watch case colour Graphite | Watch case material Aluminium | Band colour Graphite | Heart rate monitor Yes | Near Field Communication (NFC) Yes | Wi-Fi Yes | Bluetooth version 5.3 | Battery type Built-in battery | Battery capacity 435 mAh | Charging time 1.3 h | Weight 34 g
    New design.
    Elevated feel.
    Time for a change. The new cushion shape adds a distinctive edge to any look. With sleek lines that won't get in the way of workouts, Galaxy Watch8 maximizes your days with minimalist design. Available in 40mm and 44mm case sizes, in Graphite and Silver.
    Our thinnest and lightest ever
    Our most comfortable fit yet
    Discover your optimal bedtime
    One simple number. A world of insights.
    Track heart stress
    while you sleep
    Measure health from inside out
    Refresh your mind
    Coaching for the long run
    Raise. Speak. Solved.
    See what you need, at a glance
    Make it yours in the moment
    Prekė detaliau
    SM-L330NDAAEUB
    30 Prekės
    Charakteristikos
    Garantija
    24
    Category Code
    SMW
    Unit Box Height
    0.045
    Unit Box Length
    0.18
    Unit Box Width
    0.07
    Vendor Homepage
    https://www.samsung.com/us/watches/galaxy-watch8/
    Model name
    SM-L330NDAAEUB
    Units per Shipping Box
    10
    Unit Calculated Weight
    0.262 kg
    Unit Calculated Volume
    0.000705 cubm
    Summary
    Samsung SM-L330NDAAEUB. Display diagonal: 3.81 cm (1.5"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 480 x 480 pixels, Touchscreen. Processor frequency: 1500 MHz. RAM capacity: 2000 MB, Flash memory: 32 GB. Wi-Fi. GPS (satellite). Battery capacity: 4
    Weight & dimensions (Weight)
    34 g
    Weight & dimensions (Width)
    43.7 mm
    Weight & dimensions (Depth)
    46 mm
    Ports & interfaces (Bluetooth)
    Yes
    Ports & interfaces (Bluetooth version)
    Display (Display diagonal)
    1.5 "
    Display (Display number of colours)
    16 million colours
    Display (Display resolution)
    480 x 480 pixels
    Display (Display technology)
    AMOLED
    Display (Touchscreen)
    Yes
    Design (Market positioning)
    Smartwatch
    Display (Pixel density)
    327 ppi
    Processor (Processor frequency)
    1500 MHz
    Power (Battery capacity)
    435 mAh
    Power (Battery type)
    Built-in battery
    Display (Display brightness)
    600 cd/m
    Performance (Operating system installed)
    Wear OS
    Processor (Processor cores)
    5
    Display (Display technology marketing name)
    Super AMOLED
    Processor (Processor manufacturer)
    Samsung
    Processor (Processor model)
    Exynos W1000
    Design (International Protection (IP) code)
    IP68
    Ports & interfaces (Wi-Fi)
    Display (Always-on display)
    Display (Display type)
    Digital
    Design (Band colour)
    Graphite
    Performance (Built-in microphone)
    Performance (Built-in speaker(s))
    Performance (RAM capacity)
    2000 MB
    Design (Shape)
    Round
    Design (Watch case colour)
    Graphite
    Design (Watch case material)
    Aluminium
    Design (Watch case size)
    44 mm
    Design (Water resistance)
    5 ATM
    Features (Accelerometer)
    Features (Activity tracker)
    Features (Audio formats supported)
    3GA/AAC/AMR/AWB/M4A/MP3/OGA/OGG/WAV
    Features (Barometer)
    Features (Geomagnetic sensor)
    Features (Gyroscope)
    Features (Heart rate monitor)
    Features (Heart rate sensor type)
    Optical
    Features (Military standard)
    MIL-STD-810H
    Features (Quality of sleep)
    Features (Virtual assistant)
    Samsung Bixby
    Network (BeiDou)
    Network (Galileo)
    Network (GLONASS)
    Network (GPS (satellite))
    Ports & interfaces (Near Field Communication (NFC))
    Ports & interfaces (Wi-Fi standards)
    802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)
    Power (Charging time)
    1.3 h
    Power (Wireless charging)
    Weight & dimensions (Thickness)
    8.6 mm