ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR portable
    ASUS
    Su mokesčiais
    • 16-inch Full HD IPS display for vivid visuals
    • Built-in kickstand and portable form factor for easy setup
    • ASUS EyeCare Technology reduces eye strain
    • 10-point multi-touch screen for interactive use
    • Flexible connectivity with Mini HDMI and USB-C
    Prekė detaliau
    90LM04S0-B02170
    5 Prekės
    Charakteristikos
    Device type
    LED-backlit LCD monitor - 16" - touchscreen
    Features
    5-way joystick, kickstand
    Voltage
    AC 100-240 V (50/60 Hz)
    Response time
    5 ms (grey-to-grey)
    Panel type
    IPS
    Aspect ratio
    16:9
    Pixel pitch
    0.179 mm
    Contrast ratio
    700:1
    PRODUCT DESCRIPTION
    ASUS ZenScreen Touch MB16AMTR - LED monitor - Full HD (1080p) - 16"
    Native resolution
    Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz