NB MEMORY 8GB PC25600 DDR4/SO GR3200S464L22S/8G GOODRAM
    GOODRAM
    Su mokesčiais
    Prekė detaliau
    GOODRAM
    GR3200S464L22S/8G
    100 Prekės
    Charakteristikos
    Garantija
    X
    Category Code
    MEB
    Unit Box Height
    0.16
    Unit Box Length
    0.05
    Unit Box Width
    0.01
    Vendor Homepage
    www.goodram.com/en/products/ddr4-sodimm-3200mhz-dram/
    MODEL
    GR3200S464L22S/8G
    Units per Shipping Box
    20
    Unit Calculated Weight
    0.023 kg
    Unit Calculated Volume
    0.0001052 cubm
    Greitas palyginimas
    Prekė
    Kingston
    Išpardavimas!
    Kingston
    KINGSTON 8GB DDR3L 1600MHz SoDimm Client KINGSTON 8GB DDR3L 1600MHz SoDimm Client Silicon Power 8 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No Silicon Power 8 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No MEMORY DIMM 8GB PC25600 DDR4/LD4AU008G-B3200GSST LEXAR MEMORY DIMM 8GB PC25600 DDR4/LD4AU008G-B3200GSST LEXAR
    Prieinamumas
    Kaina
    Aprašymas
    Kingston Kingston memory is designed, manufactured and rigorously tested to meet the exact specifications of each brand name system. It's guaranteed to be compatible and backed by a lifetime warranty and legendary Kingston reliability. Silicon Power 8 GB DDR4 3200 MHz PC/server Registered No ECC No DDR4 | Module capacity 8GB | Quantity 1 | 3200 MHz | 288-pin DIMM | CL 19 | Colour Black
    Warranty
    60 month(s) 24 month(s)
    Producer product name
    SP008GBLFU320X02
    Net weight
    0.03 kg 0.024 kg
    Gross weight
    0.07 kg 0.031 kg
    WEEE tax
    No Yes
    Packing quantity
    1.00 pc(s) 1.00 pc(s)
    Volume (m3)
    0.06 m 0.000168675 m
    Tare weight (kg)
    0.04 kg 0.007 kg
    Gross depth (mm)
    76.00 mm 15 mm
    Gross width (mm)
    457.00 mm 65 mm
    Gross height (mm)
    1613.00 mm 173 mm
    WEE classification
    CL109:6:2017-04-01
    Paper/Pasteboard
    32.00 g 2 g
    Embeeded battery
    No No
    Plastic (No PET)
    8.00 g 5.00 g
    Product type
    Memory module
    Capacity
    8 GB 8 GB
    Palette Qty
    31 pc(s) 10245 pc(s)
    Features
    Low Voltage, unbuffered
    ECC
    No
    Memory type
    DDR3L SDRAM - SO-DIMM 204-pin
    Memory clock speed
    3200 MHz
    Memory form factor
    288-Pin UDIMM
    Memory voltage
    1.2 V
    Component for
    PC/server
    Internal memory type
    DDR4
    Registered
    No
    CAS latency
    CL22
    Memory layout (modules x size)
    1x8 GB
    Speed
    1600 MHz (PC3L-12800)
    Voltage
    1.35 V