PHILIPS 34E1C5600HE/00 34inch 3440x1440
    MMD-MONITORS & DISPLAYS
    Su mokesčiais
    • Crystal-clear images with ultra wide QHD
    • Ultra wide-color wider range of colors for a vivid picture
    • Connect your notebook with one USB-C cable
    • Built-in stereo speakers for multimedia
    • Low blue mode and flicker-free easy-on-the eyes viewing
    • EasySelect menu toggle key for quick on-screen menu access
    • Cable management reduces cable clutter for a neat workspace
    • VA display delivers awesome images with wide viewing angles
    • Webcam with noise-canceling microphone for collaboration
    • MultiView enables simultaneous dual connection and view
    Prekė detaliau
    MMD-MONITORS & DISPLAYS
    34E1C5600HE/00
    10 Prekės
    Charakteristikos
    Colour
    Textured black
    Weight
    9.29 kg
    Device type
    LED-backlit LCD monitor - 34"
    Features
    USB Hub, webcam, USB PD 65 Watt
    Voltage
    AC 100-240 V (50/60 Hz)
    Response time
    4 ms (grey-to-grey), 1 ms (MPRT)
    Panel type
    VA
    Aspect ratio
    21:9
    Pixel pitch
    0.23175 mm
    Contrast ratio
    3000:1
    PRODUCT DESCRIPTION
    Philips 34E1C5600HE - 5000 Series - LED monitor - curved - 34"
    Built-in WebCam
    5 Megapixel
    Native resolution
    WQHD 3440 x 1440 at 100 Hz