External HDD|TRANSCEND|StoreJet|8TB|USB 3.1|Drives 1|Black|TS8TSJ35T3
Transcend
Su mokesčiais
StoreJet|8TB|USB 3.1|Drives 1|3,5"|Colour Black|Dimensions 172.4 mm x 152.4 mm x 44.8 mm
Desktop External Hard Drive
StoreJet 35T3
Prekė detaliau
Transcend
TS8TSJ35T3
2 Prekės
Charakteristikos
Colour
Black
Form factor
3,5"
Garantija
24
Category Code
HDE
Unit Box Height
0.21
Unit Box Length
0.29
Unit Box Width
0.075
Unit Net Weight
1.04 kg
Vendor Homepage
www.transcend-info.com/Products/No-316
HDD Capacity
8TB
HDD Family name
StoreJet
Interface (USB 3.1)
Yes
Dimensions
172.4 mm x 152.4 mm x 44.8 mm