D-Link DEM-330R

DEM-330R

Nauja

D-Link DEM-330R

Smulkiau

5 Vnt

21,99 €

Charakteristikos

Tipas1-port mini-GBIC 1000Base-LX SMF
Svoris19.8 g
Jautrumas-21 dBm
Garantija24 mėn.
SaugumasTUV, UL, FDA
Neto svoris0.02 kg
Bruto svoris0.08 kg
SąsajaGigabit Ethernet
Pluošto tipas9/125 µm
Jungtis(-ys)Simplex LC
Gamintojo prekės modelio pavadinimasDEM-330R
Duomenų perdavimo greitis (maks.)1250 Mbit/ai
Kabelio tipasfiber
Ryšio technologijaWired
Pramonės atitikties standartaiIEEE802.3z
SertifikatasFCC Class B, ICES-00
Kabelių technologija1000BASE-BX-U
Matmenys (P x G x A)13.4 x 55.5 x 11.3 mm
Bangos ilgis1310 nm
Greitasis jungiklisYes
Vidutinis laikas tarp trikčių (MTBF)445890 h
Maitinimo reikalavimai3.3 V, 250 mA
Suvartojamos galios sąmata12 dB
Maksimalus perdavimo atstumas10000 m
Perdavimo pajėgumas-3 - -9 dBm

Apie prekę

D-Link DEM-330R

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų komentarų nėra.

Parašyti atsiliepimą

D-Link DEM-330R

D-Link DEM-330R

D-Link DEM-330R

Parašyti atsiliepimą

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: