Išmanusis laikrodis Garmin Fenix 6X Pro

ECO6XPRO

Nauja

Garantija 12mėn.

Ekspozicinė prekė

Originali pakuotė

Smulkiau

1 Vnt

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

520,00 €

-50,00 €

570,00 €

Apie prekę

Parodykite koks esate iš tikrųjų

Perženkite savo galimybių ribas ir kovokite su iššūkiais kartu su žemėlapisi, muzika, išmaniu tempo planavimu ir daugiau galimybių jūsų treniruotėms su fēnix 6X multisporto laikrodžiais.
•Riešinis pulsometras¹ ir Pulse Ox² jutikliai suteikia daugiau įžvalgų jūsų treniruotėms
•Dynamic PacePro™ funkcija leidžia pasirinkti tinkamesnį tempą atsižvelgiant į reljefo tipus
•Iš anksto įkelti slidinėjimo žemėlapiai daugiau nei 2,000 kurortų visame pasaulyje
• Įvertinkite  bėgimo ir važiavimo dviračiu našumą būdais apie kuriuos nesate girdėję
• Naviguokite naudodamiesi multi-GNSS palydovinėmis sistemomis ir ABC jutikliais 
•Sinchronizuokite savo mėgstamas  muzikos transliacijos paslaugas  ir klausykite muzikos be savo telefono
Kokybė pagal dizainą
Tvirtas, tačiau modernus laikrodžio dizainas pasižymi nuolat veikiančiu 1,4 colių ekranu, 36% didesniu už ankstesnius “fēnix” modelius. Laikrodis turi nerūdijančio plieno arba DLC dengtą rėmą, išbandytą pagal JAV karinius standartus.
Premium klasės medžiagos
Pasirinkite nerūdijančio plieno arba DLC dengtus rėmus, kad pritaikytumėte laikrodį savo gyvenimo stiliui.
Energijos valdiklis
Peržiūrėkite, kaip įvairūs nustatymai ir jutikliai paveikia jūsų laikrodžio akumuliatoriaus veikimo laiką, todėl galėsite atlikti akumuliatoriaus veikimo laiką prailginančius pakeitimus per kelias akimirkas.
Našumo metrika
Peržiūrėkite išplėstines treniruočių metrikas , įskaitant bėgimo dinamiką¹, pagal šilumą ir aukštį apskaičiuotą VO2 max, duomenis apie atsistatymą po treniruotės ir daugiau.
Sportiniai režimai
Naudokitės ir anksto įkeltais sportiniais režimais bėgimui, plaukimui, dviračiams, kopinėjimui, irklavimui, slidinėjimui, golfui, kardio treniruotėms ir daugiau.
TopoActive Europos ir slidinėjimo žemėlapiai
Naudokitės TopoActive Europos žemėlapiais ir naviguokite kelionių metu ar apžvelkite slidinėjimo trasų pavadinimus ir sudėtingumo reitingus daugiau nei 2,000 slidinėjimo kurortų pasaulyje.
ClimbPro funkcija
Naudokite ClimbPro kilimo planuoklį, jei norite pamatyti realiojo laiko informaciją apie esamus ir būsimus pakilimus, įskaitant nuolydžius, atstumą ir aukščio padidėjimus.
Golfo aikštynai
Iš anksto integruoti spalvoti CourseView žemėlapiai daugiau nei 41 000 golfo aikštynų  visame pasaulyje. Stebėkite kliūtis, kiek toli numušėte kamuoliuką, valdykite aikštyno vėliavėles ir naudokitės “PlaysLike Distance“ funkcija.
Navigacija, kuri neleis pasiklysti
Fenix 6X laikrodžiuose integruota žemėlapio navigacija neleis paklysti keliaujant link pasirinkto tikslo su nurodymais kur pasukti kiekviename posūkyje ir nurodomu atstumu kuris liko iki kito posūkio.
Maršrutų planavimas
Įveskite atstumą, kurį norite nukeliauti ir gaukite siūlomus maršrutus, kurie sugrąžins jus į pradinį tašką. Trendline™ populiarieji maršrutai padeda rasti populiariausias vietines trasas.
Multi-GNSS palaikymas
Prisijunkite prie daugybės pasaulinių navigacijos palydovinių sistemų (GPS, GLONASS ir Galileo) kad galėtumėte sekti savo buvimo vietą sudėtingesnėje aplinkoje, kurioje GPS gali ir nepakakti.
ABC jutikliai
Turistinėse kelionėse naudokites ABC jutikliais, įskaitant aukštimatį, barometrą ir 3-ašių elektroninį kompasą.
Saugos ir sekimo funkcijos
Jei jaučiatės nesaugiai arba jei laikrodis jaučia, kad įvyko incidentas, pagalbos ir įvykių aptikimo funkcija³ siunčia informaciją apie jūsų buvimo vietą pasirinktiems pagalbos kontaktams.
Muzikos programėlės
Įkelkite iki 2,000 dainų arba pasiekite iš anksto integruotas muzikos translaivimo programas iš suderinamų paslaugų  , įskaitant Spotify®, Deezer ir Amazon ir klausykite mėgiamą muziką bėlaidėmis ausinėmis su Bluetooth® technologija.
Garmin Pay™ paslauga
Kasoje apsipirkite greitai su Garmin Pay bekontakčio atsiskaitymo funkcija su suderinamomis banko kortelėmis .
Išmanieji pranešimai
Gaukite elektroninius laiškus, tekstinius pranešimus ir įspėjimus savo laikrodyje susiejus su palaikomu įrenginiu . 
Riešinis pulsometras
Patobulinta optinio širdies ritmo technologija nustato jūsų sportines veiklos intensyvumą ir širdies ritmo kintamumą  kad būtų galima apskaičiuoti jūsų streso lygį. Taip pat galėsite matyti savo širdies ritmą po vandeniu nenaudodami širdies ritmo diržo.
Pulse Ox jutiklis
Aukščio aklimatizacijai ir miego stebėjimui Pulse Ox² jutiklis naudoja šviesos spindulius ant jūsų riešo, kad nustatytų kaip gerai jūsų kūnas pasisavina deguonį.
Body Battery™ energijos stebėjimas
Optimizuokite savo kūno energijos atsargas, naudodamiesi širdies ritmo kintamumo, streso, miego ir kitais duomenimis, kad galėtumėte įvertinti, kada esate pasiruošęs būti aktyvus, o kada jums geriau  pailsėti.
Connect IQ™ parduotuvė
Atsisiųskite pasirinktus laikrodžių ciferblatus, duomenų laukelius ir programėles iš Connect IQ Store.
Ekspedicijos režimas
Ilgoms ir tolimoms kelionėms tarp įkrovimų. Ekspedicijos režimas, itin taupus GPS režimas, kuris prailgins baterijos veikimo laiką
Baterija
Vidinė įkraunama ličio baterija išmaniojo laikrodžio režimu suteikia iki 21 dienos baterijos veikimo laiką, 15 valandų - GPS režimu su muzika ir iki 80 dienų - baterijos taupymo režimu.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų komentarų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Išmanusis laikrodis Garmin Fenix 6X Pro

Išmanusis laikrodis Garmin Fenix 6X Pro

Garantija 12mėn.

Ekspozicinė prekė

Originali pakuotė

Parašyti atsiliepimą

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: